Автор Тема: Возможны проблемы с автофокусом в 1 DsMark III  (Прочитано 6051 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн kit-kitik

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 44
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
TÄHTIS TEADE EOS 1D/1DS MARK III KAAMERATE KASUTAJATELE
16.03.2009

Canon on leidnud, et mõnedel EOS 1D Mark III ja EOS 1Ds Mark III kaameratel on võimalikud autofookuse probleemid, mis on seotud fookustamisüksuse ja peeglisüsteemiga ning soovib, et antud kaamerate omanikud külastaksid meie hooldusosakonda, et leitud vigade olemasolu tuvastada ning vajadusel need ka kiiresti parandada.

Canon on kuulutanud välja neile kaameratele püsivara värskendused ning teinud uuendusi ja parandusi ka EOS 1D Mark III ja EOS 1Ds Mark III fookustamissüsteemis endas ja selle kalibreerimistarkvaras ja -meetodites. Seega soovitame kindlasti kaamera ka olenemata püsivara versioonist Overalli hooldusesse tuua.

Lisaks on võimalik lasta tasuta kalibreerida kõigi kaameraga kasutatavate objektiivide autofookustamine tingimusel, et objektiiv pole vanem kui 7 aastat ning objektiivil pole väärkasutamisest tekkinud vigastusi.

Et tagada töö kiire sujumine ning vältida pikki ooteaegasid palume antud kaamerate omanikel registreerida oma kaamera tööjärjekorda. Pärast ankeedi täitmist võtame teiega ühendust, et leppida kokku juba täpsem kuupäev hooldustööde läbi viimiseks.

Peale kaamera seerianumbri palume ära märkida, milliseid vigu olete oma kaameral märganud ning milliseid töid lisaks tasuta pakutavatele soovite oma töövahenditele veel lasta teha.

Meie professionaalidest püsiklientidele saame soovi korra anda kaamera hoolduses olemise ajaks asenduskaamera. Asenduskaameraks on EOS 1D Mark II N. Palume ka selle vajaduse kohta anda eraldi info, et saaksime käituda kõige efektiivsemalt.

Kuna EOS 1D Mark III ja EOS 1Ds Mark III kaamerate fookustamissüsteemi näol on tegemist väga võimsa ja paindliku süsteemiga, on see paraku ka kasutajatele varasemast veidi keerulisem kasutada ja eeldab süsteemi loogika põhjalikku tundmist.

Koostöös professionaalsete fotograafidega on Canon loonud veebilehe, kus servofookustamise režiimi erinevaid võimalusi põhjalikumalt selgitatakse.

Lisaks soovitame kaamerate omanikel laadida alla ka püsivara värskenduse.

Оффлайн gothic

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Сообщений: 997
  • Karma: +0/-0
  • Пол: Мужской
    • Просмотр профиля
    • Портфолио на шаттере
Re: Возможны проблемы с автофокусом в 1 DsMark III
« Ответ #1 : Марта 20, 2009, 07:46:23 pm »
эээ

Оффлайн tkachuk

  • Sr. Member
  • ****
  • Сообщений: 802
  • Karma: +0/-0
  • Пол: Мужской
    • Просмотр профиля
Re: Возможны проблемы с автофокусом в 1 DsMark III
« Ответ #2 : Марта 20, 2009, 07:55:19 pm »
нипанятна.......

Оффлайн toshimself

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 2065
  • Karma: +0/-0
  • Пол: Мужской
    • Просмотр профиля
Re: Возможны проблемы с автофокусом в 1 DsMark III
« Ответ #3 : Марта 20, 2009, 08:12:57 pm »
kit-kitik, лучше бы на арабском! ;)
Антон

Оффлайн Polusvet

  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 1502
  • Karma: +0/-0
  • Пол: Мужской
    • Просмотр профиля
    • http://go-mag.ru
Re: Возможны проблемы с автофокусом в 1 DsMark III
« Ответ #4 : Марта 20, 2009, 08:13:49 pm »
У меня некоторых букв нет на клавиатуре чтоб ответить :dontknow:
Дима

Оффлайн VasilyR

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 346
  • Karma: +0/-0
  • Пол: Мужской
  • Василий
    • Просмотр профиля
Re: Возможны проблемы с автофокусом в 1 DsMark III
« Ответ #5 : Марта 20, 2009, 08:29:06 pm »
Вообще интересно, сколько людей здесь владеют эстонским :)

Оффлайн Ят

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 169
  • Karma: +0/-0
  • Пол: Мужской
    • Просмотр профиля
Re: Возможны проблемы с автофокусом в 1 DsMark III
« Ответ #6 : Марта 20, 2009, 08:42:17 pm »
Что, опять, что ли? Они же уже один раз камеры отзывали вроде.
Ко мне на "ты", пожалуйста.

Оффлайн Ят

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 169
  • Karma: +0/-0
  • Пол: Мужской
    • Просмотр профиля
Re: Возможны проблемы с автофокусом в 1 DsMark III
« Ответ #7 : Марта 20, 2009, 08:53:19 pm »
Краткий перевод для тех, кто не ряяги ээсти кеелес: кэнон сообщает, что некоторые камеры серий 1D Mark III и EOS 1Ds Mark III могут иметь проблемы с фокусировкой, связаные с системой зеркал и видоискателем и рекомендует в случае возникновения проблемы посетить сервис-центр. Также рекомендуется поставить обновление программного обеспечения (или его вам могут поставить в сервис-центре), а еще вам в качестве компенсации могут бесплатно отюстировать под тушку объективы не старше семи лет.

Так как брак по вине производителя, можно записаться на прием в сервис-центр вне обычной очереди.

Проверить, имеет ли ваш марк проблему с автофокусом, можно, передав в сервис-центр серийный номер камеры, который они сверят с номером в "черном листе"

Но меня не покидает ощущение, что эта новость уже месяц-другой как была объявлена.

Апдейт: И точно: "As of 20 February 2008 there are reports of some cameras having misalignment between the image sensor and the viewfinder/prism assembly. Canon is reported to have acknowledged the problems and is correcting affected cameras". Так что даже с "месяцем-другим" я промахнулся.

До нас новость шла всего чуть больше года?
« Последнее редактирование: Марта 20, 2009, 08:56:22 pm от Ят »
Ко мне на "ты", пожалуйста.

Оффлайн kit-kitik

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 44
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Возможны проблемы с автофокусом в 1 DsMark III
« Ответ #8 : Марта 20, 2009, 11:56:57 pm »
извиняюсь но сам плохо по эстонски только в общем смысле понял и передал в названии не судите строго :angel7:

Оффлайн Crok

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 380
  • Karma: +0/-0
  • Пол: Мужской
    • Просмотр профиля
    • Crok Photography
Re: Возможны проблемы с автофокусом в 1 DsMark III
« Ответ #9 : Марта 21, 2009, 03:20:05 am »
....
До нас новость шла всего чуть больше года?

 :laighing: :laugh4: :laighing:
Не, ребят, анекдоты все-таки они из жизни приходят..))
Я вот, с полностью русской фамилией, но за почеревинку (это сало такое, с прожилочками) в горло реально вцепиться могу..))))) потому как в Украине живу с малолетства..))
Геннадий

Оффлайн dolgachov

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Сообщений: 10140
  • Karma: +10/-0
  • Пол: Мужской
    • Просмотр профиля
    • Syda Productions
Re: Возможны проблемы с автофокусом в 1 DsMark III
« Ответ #10 : Марта 24, 2009, 05:26:42 am »
ещё через год эстонские фотографы начнут потихоньку подтягиваться в сервис  :2funny: